Vážení  architekti, dodáváme a staticky kalkulujeme řadu systému a materiálů pro opláštění stěn a střech budov, poskytujících požadovanou užitnou hodnotu s estetickým vzhledem.

Navrhnout stavbu tak, aby byla dlouhodobě krásná a udržitelná musíte ale vy. My uděláme vše pro to, abychom vaše záměry a vize umožnili užít v praxi při výstavbě. Viz „Prezentace“  na úvodní stránce.

Jednotlivé typy fasád naleznete v oddílu REFERENCE, v podsložkách s ukázkami užití jednotlivých typů staveb a typu užitých systémů či materiálů.

Doporučujeme zejména:

Prosvětlovací systémy Danpalon umožňující řízenou intenzitu přírodního světla uvnitř budovy. Dokonalé řešení světelné a tepelné pohody uvnitř objektu. Více v sekci Danpalon – polykarbonáty, též www.danpal.com. Systémy VRS, CONTROLITE, zateplené kompletní kazety DANPATHERM.

Designové profily trapézové, vlnité, pilovité či kombinované profily  i s volitelnou roztečí a tvarem vln, Welltec  fasádní profily.

Děrované – akustické vlnité a trapézové profily v mnoha provedeních a typech děrování pro řešení akustiky v interiéru, ale i řešení prosvětlení interiéru či poloprůhledné opláštění budov, parkovišť otevřených objektů atd. Děrování umožňuje tvorbu obrazů na povrchu fasádních kazet i profilů dle přání zákazníka či dodaného vzoru.

Bezešroubové střešní a stěnové systémy BEMO umožňují technicky dokonalé řešení střechy pláště budov i nepravidelných tvarů, vrchlíků, konkávních a konvexních dílů. Zadejte požadavek designu, navrhneme řešení pláště včetně potřebných detailů.

Vyřešíme i nadstandardní akustické či požární vlastnosti stěn a střech budov.