3D fasádní panely Binder

www.binder-parametric-metal.de

Binder Parametric Metal

Firma Binder těží z 55leté tradice tváření kovů pro automobilový a letecký průmysl. Pro oblast stavebnictví firma vyvinula 3-dimensionální hydraulickým lisem vyráběné plechy a profily v jedinečných designech.

Materiály: hliník přírodní, eloxovaný, lakovaný, galvanizovaná a povlékaná ocel, nerezové oceli,měd, mosaz…

Povrchy: natur, pískování, leštění , kartáčování, eloxování (gold, bronze, neutral….) či přáškové či pásové lakování.

Standardní designy: 1 Ridges, 2 Unfolded, 3 Rolling Squares, 4 Punchy Polygon, 5 Hillyland, Hillyland wide, 6 Cube, 7 Polygon, 8 Wave – vše v objednané výšce profilace a rozměru.

Dále možnost dodání dalších typů na objednávku dle požadavků architektů a investorů.

S použitím softwaru vyvinutého pro letecký průmysl je možno provedení analýzy proveditelnosti jakéhokoli nového designu.

MOŽNOST VIZUALIZACE OBJEKTU V UVAŽOVANÝCH VARIANTÁCH.

Připojování – montáž

Viditelné připojení:

Možnost výroby rozměrově vyrobených dílů vč. otvorů pro připojování. Neohraněné díly jsou připojovány k nosné spodní konstrukci dle plánů. Jako spodní konstrukce se doporučuje užití Al-L-profilů v příslušné dimenzaci či nerezové kotvy.

   

Neviditelné při pojení:

Profily Binder mohou být dodány i ve formě kazet pro zavěšení do zákazníkem dané nosné konstrukce. Podpora pro architekty a projektanty při realizaci s cílem dosažení spolehlivosti a dodržení požadovaných parametrů.

     

Vnější fasády: Větrané fasády – reprezentativní vzhled při dodržení požadavků na statiku, požární odolnost, akustické požadavky a tepelný odpor. Vhodné i pro výškové budovy.

Interiéry: Reprezentativní vzhled a regulace akustiky při dodržení požárních požadavků, všude, kde je to potřebné, nákupní centra, letištní haly, přednáškové prostory, koncertní sály, veřejné a administrativních budovy atd.